banner
Orasul Deta
Scurt istoric
Asezare geografica
Economie
Social
Galerie foto
Adrese
Monitorul Primariei Deta
Administratia locala
Conducerea primariei
Consiliul local
Structura Organizatorica
Proiecte
Program audiente
Localitati infratite
Cetateni de onoare
Documente publice
Bugetul local
Raportul primarului
Hotarari consiliul local
Procese verbale C.L
Proiecte hotarari C.L.
Achizitii publice
Urbanism acte publice
Acces consilieri materiale sedinta
Declaratii de avere
Formulare/Cereri
Evenimente
Zilele Orasului Deta, editia a VII-a, 29-31 iulie 2016
Zilele Orasului Deta, editia a VI-a, 31 iulie - 2 august 2015
Zilele Orasului Deta, editia a V-a, 1-3 august 2014
Zilele Orasului Deta, editia a IV-a, 2 - 4 august 2013
Zilele Orasului Deta, editia a III-a, 3 - 5 august 2012
Zilele Orasului Deta, editia a II-a 2011
ZILELE ORASULUI DETA editia I-a 2010
mai mult...
Structura Organizatorica
 
Organigrama aparatului de specialitate al Primarului orasului Deta

 

PRIMAR
Petru ROMAN    economist 0726779117  
VICEPRIMAR
Adina-Maria MATEESCU 0726722664
SECRETAR
Coralia SCULEAN     jurist 0729819147  
Serviciul Buget, contabilitate, finante, impozite si taxe
Mihaela VULPE - sef serviciu 0728305091 vulpemihaelasanda@yahoo.com
Gabriela-Alexandra GAVA - inspector 0256390606
Maria STRIMTU - inspector  0256390606  
Edith TOTH - referent superior 0256390606  
Maria SAVA - inspector 0733833006  
Daniela POCOL - inspector 0256390606  
Miriam FARAWI - consilier juridic 0256390606  
Raluca DAN - casier  I 0256390606  
Ladislau FEHER  - casier I 0733833015  
Compartimentul Administratie publica locala, secretariat, protocol
Aurel LUNGU - referent superior 0733833010 aurel_lungu@hotmail.com
Monica PATUSINCHI - referent  I 0733833022  
Iovanca VASILE - referent  I 0256390606  
Compartiment Relatii cu publicul si protectie sociala
Nicoleta POPOVICI - consilier I 0733833012 nelypopovici@yahoo.com
Diana TATARUSANU - inspector 0256390466  
Compartimentul Resurse umane
Clara STANCIU - inspector 0733833003 clara.stanciu63@gmail.com
Compartimentul Control comercial, transporturi
Gheorghe VLAD - inspector principal 0733833008  
Biroul Urbanism, autorizarea executarii lucrarilor si administrarea teritoriului
Lucian BRIHACESCU - arhitect ┼čef 0733833001  
Florentin PELIN - magaziner 0733833021  
Compartimentul Dezvoltare economico-sociala, prognoze si analize
Ioan IOVAN - consilier  I  A 0733833013 ioaniovan@yahoo.com
Daniela DAN - inspector II 0733833004  
Viorica POPESCU - subinginer I A 0733833002  
Compartimentul Amenajarea teritoriului, cadastru si gospodarire comunala
Bela KOZMA – consilier superior 0733833005  
Mirela MINDRU - referent superior 0733833017  
Compartimentul Protectie civila
 
Aparatul permanent al Consiliului Local
Melinda AFRASINEI - consilier juridic 0733833018  
Serviciul public comunitar local de evidenta a persoanelor
Carmen ROTARIU - inspector 0733833025  
Corina CATALINA – analist program. 0256390299  
Compartimentul Stare civila
Edith KOVACS - referent  I A 0256390299  

Asociatii - ONG-uri
mai mult...
infoeuropa.ro infoeuropa.ro